103 letá žena porazila COVID, slavila s pivem v ruce

Doba čtení:51 sekund
Porazit COVID a dát si vychlazené pivo, to je cesta. Foto: pixabay.com

Když byla Jennie Stejnová na konci dubna pozitivně testována na koronavirus, její rodina se začala připravovat na nejhorší, řekla vnučka Shelley Gunn.

V jednu chvíli bylo její rodině řečeno, že paní Stejnová přestala jíst a pít a nemusí se dožít dalšího dne. Zavolali jí na poslední sbohem, řekl Gunn. Když se Gunnův manžel, námořní důstojník, zeptal Stejny, jestli je připravena zemřít, odpověděla „k čertu jo“, podle rodiny. „Vždy to byla ostrá žena,“ řekla Gunn.

Namísto pochmurného telefonního hovoru z pečovatelského domu však rodina dostala 8. května zprávu, že Jennie byla testována negativně a je zcela bez příznaků, uvedla rodina. „Sestry vešly do jejího pokoje a ona řekla: Už nejsem nemocná, vypadni do pekla, “ řekla Gunn.

Zaměstnanci pečovatelského domu ocenili paní Stejnovou pro její vytrvalost jednou z jejích oblíbených lahůdek – ledově vychlazeným pivem. „Myslím, že to všem vyvolalo úsměv na tvářích a naději, v těchto těžkých temných dnech,“ řekl Gunn.

Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.