Pivovar Bernard získal dvě nejvyšší ceny na mezinárodní soutěži Frankfurt International Trophy

Doba čtení:30 sekund
Bernard jantarový ležák Foto: pivovar Bernard

Zvláště nás těší úspěch piva Bernard IPA. Děláme ho krátce, ale už získalo řadu ocenění,“ neskrýval nadšení vrchní sládek a generální ředitel Rodinného pivovaru Bernard Josef Vávra s tím, že jde o svrchně kvašené světlé pivo nezaměnitelného charakteru, svěží ovocné tóny kontrastují se silnější hořkostí a obsahem 5,6 procenta alkoholu, napsal Pelhřimovský deník.

Druhé oceněné pivo – Bernard jantarový ležák – má na svém kontě už více úspěchu. „Získalo už více než tři desítky cen. Z posledních deseti ocenění bylo osm nejvyšších,“ vyzdvihl Vávra.

Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.