Pražský pivovar Trilobit uvařil nový speciál CVD 19 Imperial porter

Doba čtení:33 sekund
CVD 19 Foto: pivovartrilobit.com

Novinka s provokativním názvem CVD 19 je svrchně kvašené pivo s lehkou kávovo-čokoládovou vůní, plnějším tělem a příjemnou oříškovo karamelovou chutí se střední hořkostí.

Složení: voda, plzeňský, karamelový a čokoládový slad, upravený chmel: Hallertauer magnum, Summit, Cascade. EPM: 19 % hm., Obsah alkoholu: 8 % obj. Novinka je k dostání od 22.10. 2020.

Pivovar Trilobit byl založen v lednu 2017 a najdete ho v Libni v jedné z budov bývalého Anglického pivovaru. Sládkem pivovaru je Petr Buriánek, který je i současně spolumajitelem pivovaru.  Produkci pivovaru je možné ochutnat v pivnici v Praze na Francouzské ulici 400/112.

Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.