Křest Svátečního speciálu

Doba čtení:33 sekund
Foto: Pivovar Strakonice

Sládek Měšťanského pivovaru Dudák Vlastimil Matej uvařil Sváteční speciál. Křest speciálu se uskuteční ve čtvrtek 3. prosince, kdy se po dlouhé době konečně otevřou všechny hospody a restaurace v České republice.

Sváteční speciál je uvařen ze šesti různých sladů a stejně jako v minulém roce byly k jeho přípravě použity odlišné a pro pivovar Dudák netradiční slady. Netradiční bude i barva Svaátečního speciálu.

Křest se uskuteční ve varně Měšťanského pivovaru Dudák ve Strakonicích od 14:00 hodin. Akce se vedle kmotra, jehož jméno zatím zůstává pro návštěvníky tajemstvím, zúčastní také kněz strakonické farnosti Páter Roman Dvořák.

Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.