Tradiční akce Výčep pod komínem se uskuteční 15. září od 17 hodin

Doba čtení:1 minut, 5 sekund

Přijďte oslavit letošní jubilejní desátý ročník Dnů českého piva na tradiční akci Výčep pod komínem, která se uskuteční 15. září od 17 hodin. Zkušení výčepní budou čepovat perfektně ošetřenou novinku Staropramen 12, účastníci také budou moci hlasovat pro nejlepší pivo ze tří speciálních várek. Stanou se tak na několik hodin poradci sládka a budou moci vybrat nejlepší z uvařených vzorků.

Již po desáté letos proběhne akce Dny českého piva, která oslavuje nejen náš národní nápoj, ale i českou pivní kulturu. Do oslav zlatavého moku se již tradičně zapojuje i pivovar Staropramen, který ve čtvrtek 15. září otevře své brány veřejnosti na oblíbené akci Výčep pod komínem. Chybět nebude dobře ošetřené pivo, občerstvení ani hudební doprovod.

„Návštěvníci u vstupu dostanou hlasovací kartičku se kterou budou moci zvolit svého favorita a tím hlasovat o nejoblíbenější pivo Výčepu pod komínem,“ uvádí k oblíbené akci Adéla Škodová, brand manažerka značky Staropramen. Na čepu navíc nebude chybět letošní novinka – Staropramen 12 s vylepšenou recepturou. „Naše nová 12 si již stihla najít své příznivce a my se těšíme, že ji na Výčepu pod komínem bude moct ochutnat ještě více lidí,“ říká Jan Špaček, vrchní sládek pivovaru Staropramen a autor nové receptury.

Vstup pro veřejnost z ulice Svornosti. Více informací o akci naleznete na facebookové události. https://fb.me/e/26KBtJHk4

Social profiles