Věrní zákazníci podrželi pivovar Gwern

Doba čtení:39 sekund
Pro pivovar byl největší pomocí zájem lidí a ne pomoc státu Foto: gwern.cz

Mimořádná vládní opatření, která ze dne na den ukončila provoz restaurací a pivnic, se negativně dotkla každého pivovaru. Jsou však výjimky a mezi ně patří pivovar Gwern.

Ani kapka piva nepřišla nazmar díky věrným zákazníkům, kteří podrželi svůj pivovar díky možnosti nakupovat pivo v prodejně a v nově zřízeném e-shopu. Díky zájmu zákazníků se tento způsob prodeje piva zvýšil o 50%, což znamenalo téměř čistou ekonomickou nulu, napsal server TN.cz.

Podle majitele pivovaru Petra Ugrina byl pro pivovar největší pomocí právě zájem lidí a ne pomoc státu, která se projevila pouze programem Antivirus. Největší vliv měla pro chod pivovaru akce Zachraň pivo

 

Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.