Ředitel pivovaru Dudák poděkoval zdravotníkům v Nemocnici Strakonice

Doba čtení:1 minut, 1 sekund

Ředitel Měšťanského pivovaru Dudák Strakonice Dušan Krankus osobně poděkoval zdravotníkům a lékařům, kteří v minulém týdnu absolvovali očkovací maraton ve strakonické nemocnici. Od pondělí do pátku (6.-10.12.) se zde očkovali zájemci bez registrace v nestandardní hodiny, od brzkého rána dlouho do večera. Těm, kteří se podíleli na správném chodu OČKO centra, ředitel pivovaru připravil Sváteční speciál v litrových lahvích s patentním uzávěrem.

Každý den se stále intenzivněji ukazuje potřeba očkování. Sám jsem chronicky nemocný a koronavirus pro mě znamená velké nebezpečí. V očkování vidím jako jedinou možnost záchrany v této složité době. Děkuji těm, kteří na sebe berou tuto povinnost vzali, jsou opravdu hrdinové,“ řekl v nemocnici ředitel Krankus.

Lahve s pivním speciálem převzal například i ředitel nemocnice Tomáš Fiala a jeho kolega, náměstek Michal Pelíšek, kteří si chválili velký zájem mezi těmi, kteří se nechali očkovat. Pro očkovací dávku si v týdnu přišlo více než 5500 lidí. „Děkujeme pivovaru za podporu, velice si jí vážíme. Pivovar je naším dlouhodobým partnerem, věříme ve spolupráci i do budoucna,“ uvedl Tomáš Fiala.

Pivovar Dudák podporuje strakonickou nemocnici dlouhodobě. V parném létě poskytl zdejším zdravotníkům nealkoholické pivo Driver, na začátku prosince obdaroval Svátečním speciálem ty, kteří se nechali očkovat třetí dávkou vakcínu pro koronaviru.

Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.