Ředitel pivovaru Dudák poděkoval zdravotníkům v Nemocnici Strakonice

Doba čtení:1 minut, 1 sekund

Ředitel Měšťanského pivovaru Dudák Strakonice Dušan Krankus osobně poděkoval zdravotníkům a lékařům, kteří v minulém týdnu absolvovali očkovací maraton ve strakonické nemocnici. Od pondělí do pátku (6.-10.12.) se zde očkovali zájemci bez registrace v nestandardní hodiny, od brzkého rána dlouho do večera. Těm, kteří se podíleli na správném chodu OČKO centra, ředitel pivovaru připravil Sváteční speciál v litrových lahvích s patentním uzávěrem.

Každý den se stále intenzivněji ukazuje potřeba očkování. Sám jsem chronicky nemocný a koronavirus pro mě znamená velké nebezpečí. V očkování vidím jako jedinou možnost záchrany v této složité době. Děkuji těm, kteří na sebe berou tuto povinnost vzali, jsou opravdu hrdinové,“ řekl v nemocnici ředitel Krankus.

Lahve s pivním speciálem převzal například i ředitel nemocnice Tomáš Fiala a jeho kolega, náměstek Michal Pelíšek, kteří si chválili velký zájem mezi těmi, kteří se nechali očkovat. Pro očkovací dávku si v týdnu přišlo více než 5500 lidí. „Děkujeme pivovaru za podporu, velice si jí vážíme. Pivovar je naším dlouhodobým partnerem, věříme ve spolupráci i do budoucna,“ uvedl Tomáš Fiala.

Pivovar Dudák podporuje strakonickou nemocnici dlouhodobě. V parném létě poskytl zdejším zdravotníkům nealkoholické pivo Driver, na začátku prosince obdaroval Svátečním speciálem ty, kteří se nechali očkovat třetí dávkou vakcínu pro koronaviru.

Previous post Prazdroj podpoří veřejně prospěšné projekty
Next post Pití piva každý den má obrovskou výhodu
Social profiles