Tröegs opět uvařil oblíbený Nimble Giant

Doba čtení:38 sekund
Nimble Giant je zralé pivo s tóny grapefruitu, ananasu a zimolezu a působivým devíti procentním obsahem alkoholu. Foto: troegs.com

Nezávislý pivovar Tröegs oznámil návrat svého jednou ročně vařeného piva Double IPA Nimble Giant.

Jedno z nejoblíbenějších piv z produkce pivovaru Hershey každoročně soupeří se svým kultovním prázdninovým pivem Mad Elfem. Double IPA kombinuje chmel Mosiac, Simcoe a Azaccu. Přesná kombinace je výsledným produktem asi půl tuctu kombinačních experimentů.

Čtěte také:
Jürgen Klopp je novým ambasadorem pivovaru Erdinger Weissbräu
103 letá žena porazila COVID, slavila s pivem v ruce

Nimble Giant je zralé pivo s tóny grapefruitu, ananasu a zimolezu a působivým devíti procentním obsahem alkoholu. Jde o dobře vyváženou chuť na základě plzeňského a vídeňského sladu.

Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.