Pivařům ze Chicaga dovezl pivo Voodoo Ranger „létající“ DeLorean

Doba čtení:1 minut, 0 sekund
Voodoo Ranger 1985 Foto newbelgium.com

V roce 2019 bylo ve Spojených státech přes 8,000 pivovarů. Kvůli koronavirové krizi jich mnoho vyhlásí úpadek. Američané však i přes to budou mít neuvěřitelně širokou nabídku domácích a mezinárodních značek, což znamená, že pivovary se musí při své propagaci hodně snažit a být kreativní.

Velmi zajímavým způsobem se na sebe snažil upoutat pozornost pivovar New Belgium. Několik jeho šťastných zákazníků získalo IPU s názvem Voodoo Ranger 1985 prostřednictvím rozvážkového auta DeLorean. Akce trvala však pouze tuto středu a jen na území Chicaga.

Čtěte také:
Anheuser-Bush je pod tlakem náboženské koalice kvůli pivu Brahma
Stane se Oktoberfest minulostí?

Pivo Voodoo Ranger 1985 je zakalená IPA s chutí manga – styl, který vůbec v 80. letech neexistoval, což je vzhledem k použitému DeLoreanu z filmu Návrat do budoucnosti s Michaelem J. Foxem v hlavní roli tak trochu nesmysl.

DeLorean DMC-12 SCHUH vyráběla společnost DeLorean Motor Company mezi lety 1981 a 1983. Kvůli karoserii vyrobené z laminátu potaženého vrstvou nerezové oceli byl však vůz příliš těžký. Celkem sjelo z výrobní linky 8 583 vozů.
Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.