Německý Radeberger má novou basu na pivo

Doba čtení:1 minut, 10 sekund
Skupina Radeberger je největší pivovarnickou skupinou v Německu a zároveň také součástí rodinného podniku Dr. August Oetker KG sídlícího v Bielefeldu. Foto: radeberger.com

Skupina Radeberger představila novou basu pro svou hlavní značku Radeberger Pilsner. Podle společnosti by to mělo zdůraznit výraznou přítomnost na trhu a zároveň rozšířit tržní podíl.

Foto: radeberger.de

Proces zavádění nových bas na pivo začal 22. června v exportním pivovaru Radeberger – a podle společnosti bude pokračovat i v příštím roce. Staré značkové basy budou postupně stahovány z trhu a recyklovány. Výměna by měla být provedena do konce léta 2021. Do té doby budou na trhu nové i staré basy. Změna začalo výměnou balení 20 x 0,5 litru, později budou následovat další varianty 11 x 0,5 litru a 24 x 0,33 litru, uvedl server etraenke-news.de.

Čtěte také:
Pivní dynastie loni získaly dividendy z AB InBev ve výši 948 milionů dolarů
Jaká piva si můžete dát během dovolené na Havaji?

Skupina Radeberger je největší pivovarnickou skupinou v Německu a zároveň také součástí rodinného podniku Dr. August Oetker KG sídlícího v Bielefeldu. Se svým nápojovým portfoliem mezinárodních, národních a regionálních značek piva a nealkoholických nápojů, svými velkoobchody s nápoji, logistikou zásobování, maloobchodním prodejem nápojů a expresní doručovací službou je zastoupena ve všech oblastech německého trhu s nápoji.

Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.