Un-beer-lievable! Americký ležák prodává balení s 99 plechovkami za 250 dolarů

Doba čtení:36 sekund
Pabst Blue Ribbon Foto: Pabst Blue Ribbon

Na australský trh vstoupilo balení 99 plechovek s pivem. Americká společnost Pabst Blue Ribbon svůj produkt nabízí v limitované edici od 22. června.

Balení je dlouhé více než dva metry a váží neuvěřitelných 37 kilogramů. Toto balení se stalo základem svátečních prodejů jako je Díkůvzdání nebo Vánoce ve Spojených státech.

Čtěte také:
V Thajsku je zveřejnění selfie s pivem potenciálním zločinem
Jaká piva si můžete dát během dovolené na Havaji?

Pabst Blue Ribbon vaří mezinárodní prémiový ležák ve Spojených Státech již 175 let. V Austrálii je k dispozici teprve od roku 2018.

Balení piva v 99 plechovkách stojí  asi 6 tisíc korun.

Social profiles
  • Nefiltrované, svrchně kvašené pivo Aprílový Ale je dubnovou novinkou z programu Sládkův Tip, v rámci kterého pivovary Zubr, Holba a Litovel uvádí na trh v průběhu roku limitované edice piv, uvařených ke speciálním příležitostem.

  • První místo v potravinářském odvětví, čtvrté místo v celkovém pořadí, jediný pivovar mezi oceněnými. Rodinný pivovar Bernard zaznamenal velký úspěch v Czech Top 100, prestižním žebříčku nejvýznamnějších firem České republiky.

  • Stejně jako zelená pro mnoho z nás symbolizuje jaro, pojí se s jeho příchodem i oblíbený jedenáctistupňový ležák Zelený Patrik ze speciálního programu Sládkův Tip, který je společným projektem sládků z pivovarů Holba, Litovel a Zubr.

  • Hledáte zpestření ponurých zimních dnů? Máme pro vás řešení! Na čepu vybraných restaurací a pivnic se právě v těchto dnech objevil nový Kávový Hromničák 11 z programu Sládkův Tip, který společně připravují sládci z pivovarů Litovel, Holba a Zubr.